Szancenbach 6030a300

Autor:   Jan Szancenbach /1928 - 1998/
Tytuł:    Kwiaty i muszle
Opis:     olej/płótno, 95 x 85 cm, sygn.p.d.: "Xancenbach"
Cena:    25 200 zł