Krych 5974net300

Autor:    Henryk Krych (1905-1980)
Tytuł:     Rynek Nowego Miasta w Warszawie z kościołem Najświętszej Marii Panny
Opis:      olej/płótno; 33,5 x 41,5 cm
Cena: