SielskiRoman Pejzaz 104406net300

Autor:    Roman Sielski
Tytuł:     Pejzaż
Opis:     olej/tektura; 18,5 x 26,5cm; sygn.monogramem p.d.: R.S. (cyrylicą)
Cena:    4 000 zł