Weissowa Irena Pejzaz z kwitnacymi drzewami 104102 300

Autor:    IRENA (ANERI) WEISS (1888-1981)
Tytuł:     Pejzaż z kwitnącymi drzewami, ok. 1970
Opis:     olej/tektura, 35 x 41 cm, sygn. p. d.: aneri
Cena:    7 000 zł