Weissowa Irena Kalwaria Pejzaz z budowanym domem 103122 300

Autor:    IRENA (ANERI) WEISS (1888-1981)
Tytuł:     Kalwaria – pejzaż z budowanym domem, ok. 1970
Opis:     olej/tektura, 31 x 47,5 cm, sygn. l. d.: aneri
Cena:    6 000 zł