Aneri pej jes L kalw300

Autor:    IRENA (ANERI) WEISS (1888-1981)
Tytuł:     Pejzaż jesienny I – Kalwaria, 1970
Opis:     olej/tektura, 32 x 48 cm ( w świetle oprawy), sygn. p. d.: aneri.
Cena:    5 900 zł